Goed nieuws voor onze vereniging. Na lang voorbereidend werk hebben we niet alleen drie nieuwe sponsoren, maar zijn ook de bestaande sponsoren, Vlasman, P. Vos en Van Der Werff Groep een nieuw commitment met ons aangegaan.
De drie nieuwe sponsoren zijn Kroes en Partners, Gromax en Lesta Hekwerk. Met elkaar zijn we een verbintenis van drie jaar aangegaan. De uitingen op en langs ons parcours zijn nieuw en nu ook zichtbaar vanaf de N11, wat voor de sponsoren natuurlijk meer zichtbaarheid oplevert.
Dank aan iedereen die aan de totstandkoming hiervan heeft meegewerkt, met name aan Mark Heemskerk die de eerste aanzet heeft gegeven en natuurlijk ook aan onze onverwoestbare klusploeg voor de plaatsing van alles.















